דף הבית רפואה ובריאות רכיבה טיפולית רכיבה טיפולית – לאנשים שאוהבים לעבוד עם בעלי חיים
רכיבה טיפולית – לאנשים שאוהבים לעבוד עם בעלי חיים
יובל אלביכטמן 14/10/13 |  צפיות: 13791

אם אתם מעוניינים להשתלב בעולם הנפלא של הרפואה המשלימה, תוכלו להגיע אל המכללה שלנו ולהירשם אל התחום שמעניין אתכם ביותר. אצלנו תוכלו ללמוד באווירה כפרית ורגועה, ילמדו אתכם מרצים מנוסים ומקצועיים וכיתות הלימוד יהיו קטנות, כך שכל אחד מכם יוכל לקבל את מלוא תשומת הלב.

המכללה שלנו מציעה לסטודנטים בחירה נרחבת ביותר, כך שכל סטודנט יכול למצוא את התחום שמתאים לו. תוכלו להירשם אל לימודי דמיון מודרך, לימודי דיקור סיני, לימודי קינסיולוגיה ואימון המוח, קורס עיסוי רפואי, קורס רפלקסולוגיה, קורס קלפי אימון וטיפול, לימודי ליצנות רפואית, לימודי פרסנולוגיה, לימודי פסיכותרפיה, לימודי אבחון ותזונה בעיניים סיניות ועוד.  אם אתם אוהבים בעלי חיים ומעוניינים לעבוד בתחום ייחודי ביותר, תוכלו להירשם אל לימודי רכיבה טיפולית. במהלך הלימודים הללו אתם תגלו עד כמה גדולה השפעתו של הסוס על האדם. באמצעות הרכיבה הטיפולית ניתן לסייע למטופלים ( צעירים ומבוגרים) לשפר תפקודים פיזיולוגיים ורגשיים.

רכיבה טיפולית -  להתמודד בדהרה !

טיפולים ברכיבה הינם שיטת טיפול מקובלת ביותר בעולם ובאמצעות מגוון הכשרות מטפלים ברכיבה (קורס מדריכי רכיבה, קורס בטיפול קבוצתי עם סוסים, קורס מדריכי רכיבה טיפולית ועוד, תוכלו להעניק למטופלים שיעורי רכיבה ולסייע להם לשפר תפקודים פיזיולוגיים ורגשיים. ההתמודדות עם הרכיבה, ביצוע התרגילים המגוונים, יצירת הקשר עם המטופל ועם הסוס, הטיפול בסוס הגדול ורב העוצמה ועוד, גורמים למטופל להתחזק ולהאמין בעצמו.

הלימודים כוללים שיעורים תיאורטיים והדרכת שטח. במסגרת השיעורים, תלמדו על וטרינריה, תנועת הסוס, תבינו כיצד יש לטפל בסוס, מהם הצרכים הפיזיים שלו ותלמדו על ציוד, פרזול ואביזרים. כמו כן, יכללו הלימודים שיעורי אנטומיה, פיזיולוגיה, פיזיותרפיה, קינסיולוגיה, יסודות הריפוי בעיסוק, לימודי חינוך מיוחד, פסיכולוגיה, למידה על לקויות רגשיות, חברתיות ופיזיות, הסטודנטים יעברו הכשרה טיפולית, יתרגלו מיומנויות של יחסי מטפל- מטופל, ילמדו על רכיבה וממשק, הדרכת רכיבה וטיפול במגוון סוגי אוכלוסייה.   עם סיום הלימודים, יוכלו הסטודנטים להשתלב בשוק התעסוקה ולעבוד בחוות מובילות בתור מדריכים, מטפלים ועוד.

אם אתם מתלבטים בין מגוון הקורסים וזקוקים לייעוץ, תוכלו לקבוע לעצמכם פגישת ייעוץ עם אחד מהיועצים המנוסים שלנו. היועץ יעניק לכם מידע אובייקטיבי ומדויק. בצורה זו תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

מעוניינים לקבל מידע נוסף ? צרו קשר !

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי המכללה שלנו, המרצים המקצועיים שלנו, מגון מקצועות הלימוד שניתן ללמוד במכללה או במידה ויש לכם שאלות לגבי רכיבה טיפולית, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המכללה יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על כל השאלות שלכם בהרחבה וסבלנות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יובל אלביכטמן

מכללת כרכור /ספיריט

מומחים לשיקום באמצעות רפואה אלטרנטיבית ורפואה משלימה.

ע"י יובל אלביכטמן 


מאמרים נוספים מאת יובל אלביכטמן
 
רכיבה טיפולית – לאנשים שאוהבים לעבוד עם בעלי חיים
רכיבה טיפולית – טיפול מסוג שונה, מתאים לכם ?

רפואה משלימה – לגוף, לנפש ולנשמה
רפואה משלימה – להשתחרר מהכאבים הפיזיים והנפשיים

לימודי רכיבה – איזה סוג של מטפלים אתם רוצים להיות ? הדרך שלכם מתחילה אצלנו במכללה
לימודי רכיבה – מטפלים באנשים באמצעות הסוסים

לימודי רפואה משלימה – משנה כיוון לערוץ נכון יותר
לימודי רפואה משלימה – מהפך בצורת החיים

לימודי רכיבה טיפולית- טיפול עם עוצמה
לימודי רכיבה טיפולית- דוהרים אל הבריאות

רפואה משלימה - אל תשלימו עם המצב
רפואה משלימה - לטפל בדרכים אחרות

ליצנות רפואית- מכישרון טבעי למקצוע מבוקש
ליצנות רפואית- לעשות טוב למישהו אחר

רכיבה טיפולית- קשרים אחרים
רכיבה טיפולית- חוזרים אל הטבע הרפואה המשלימה הפכה לפופולארית ביותר במהלך השנים האחרונות. בעבר, לא האמינו האנשים ביכולתה של הרפואה המשלימה, הם האמינו רק בכוחה של הרפואה המסורתית, אך עם חלוף הזמן, החלו רבים להתנסות בה ומצאו בה פתרון עבור בעיות שונות אשר לא הצליחו לקבל מענה ופיתרון במסגרתה של הרפואה הקונוונציונאלית.

לימודי עיסוי- להרגיע את הגוף
לימודי עיסוי- משהו טוב לימודי עיסוי עשויים להתאים לאנשים אשר אוהבים בני אדם ואוהבים את תחושת המגע עימם. העיסוי עשוי לעזור לאנשים רבים בני גילאים מגוונים ומצבים שונים. בעזרתו יוכלו אלו לחוש טוב יותר.

רפלקסולוגיה- על קצות האצבעות
רפלקסולוגיה- לטפל בעקב אכילס בעבר לא הייתה הרפואה המשלימה מקובלת בקרב הציבור. מרבית האנשים האמינו רק ביכולתה של הרפואה הקונוונציונאלית ומהמסורתית. עם חלוף השנים ותהליכי הגלובליזציה אשר חלו על מרבית המדינות, הפך עולמנו לקטן יותר ומגוון צורות חשיבה חדרו אל העולם המערבי. כתוצאה מכך הפכו שיטות טיפוליות זרות לחלק בלתי נפרד מדרכי הטיפול בחולים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI