דף הבית רפואה ובריאות רכיבה טיפולית לימודי רכיבה – איזה סוג של מטפלים אתם רוצים להיות ? הדרך שלכם מתחילה אצלנו במכללה
לימודי רכיבה – איזה סוג של מטפלים אתם רוצים להיות ? הדרך שלכם מתחילה אצלנו במכללה
יובל אלביכטמן 22/09/13 |  צפיות: 14021

אם אתם שואפים להיות מטפלים ברפואה משלימה, תוכלו להירשם ללימודים במכללה שלנו. במכללה הירוקה והכפרית שלנו, תוכלו ללמוד באווירה רגועה, מקצועית, ילמדו אתכם מורים מנוסים וכיתות הלימודי יהיו קטנות, כך שכל סטודנט יקבל את מלא תשומת הלב. אם אתם אוהבים בעלי חיים, תוכלו להשתלב בתחום ייחודי ומרתק אשר נקרא לימודי רכיבה. במסגרת הלימודים, אתם תלמדו להכיר את הסוס -  את כוחו, עוצמתו ואת יכולתו להשפיע על האדם באמצעות הרכיבה.

הלימודים יכללו רכישת מיומנויות רכיבה, הדרכת רכיבה ליחידים וקבוצות, לימודי ווטרינריה, פרזול, ממשק, לימודי אנטומיה, פתולוגיה, פסיכולוגיה, הכשרה טיפולית בקבוצה, פיזיותרפיה, הכרת בעיות מסוימות כמו למשל לקויות למידה ונוסף על כך, הסטודנטים ישתתפו בקורסים מעשיים אשר עוסקים בטיפול ברכיבה וישתתפו בסטאז'.

לימודי רכיבה -  פתיחת דלת אל עבר העתיד

לימודי הרכיבה הם אינם הלימודים היחידים שניתן ללמוד אצלנו. המכללה שלנו מציעה לסטודנטים בחירה נרחבת בין מגוון מסלולי לימוד. תוכלו להירשם אל לימודי רפואה מערבית, קורס צמחי מרפא, לימודי פרחי באך, לימודי תזונה, לימודי ליצנות רפואית, קורס רפלקסולוגיה, לימודי דיקור סיני, לימודי קינסיולוגיה ואימון המוח, לימודי פסיכותרפיה התייחסותי ממוקדת גוף, לימודי אקותרפיה ועוד.

במידה ותבחרו להירשם אל לימודי רכיבה טיפולית, יפתח בפניכם עולם מרתק, מלא אתגרים ואתם תלמדו כיצד ניתן לעבוד עם מגוון סוגי אנשים בגילאים שונים אשר סובלים מבעיות פיזיות, רוחניות ונפשיות. קורס רכיבה טיפולית יאפשר לכם להשתלב בתחום אשר מפתח ללא הפסקה בארץ ובעולם כולו. רכיבה טיפולית היא כלי טיפולי יוצא דופן, רופאים ומאבחנים ממליצים על השיטה וקופות החולים ומשרד הביטחון ממנות את הטיפולים. באמצעות השיטה הייחודית ניתן לטפל בבעיות פיזיות, רגשיות וחברתיות.

לאחר סיום הלימודים תוכלו לפתוח קליניקה פרטית. כמו כן, תוכלו לעבוד כאנשי צוות בחוות סוסים ולעבוד כמדריכים, מנהלים ומטפלים. תוכלו להיות בטוחים שהעבודה לא תשעמם אתכם.

רוצים להגיע אל המכללה ולהתחיל ללמוד ? זה קל מאוד, פשוט צרו קשר !

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי המכללה שלנו, המרצים המנוסים, שיטות הטיפול המגוונות שניתן ללמוד אצלנו, בניית מערכת השעות, היועצים המנוסים אשר עובדים אצלנו, מחיר הלימודים או במידה ויש לכם שאלות לגבי לימודי רכיבה, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המכללה יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על כל השאלות שלכם בהרחבה וסבלנות. אצלנו, במכללה הירוקה והנעימה, תוכלו לרכוש מקצוע נהדר לחיים. בתור מטפלים ברפואה משלימה, תיהנו מעבודה לא שגרתית, מלאה עניין, אתגר וכמובן - תחושת סיפוק. אז מתי אתם מגיעים אלינו ?


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יובל אלביכטמן

מכללת כרכור /ספיריט

מומחים לשיקום באמצעות רפואה אלטרנטיבית ורפואה משלימה.

ע"י יובל אלביכטמן 


מאמרים נוספים מאת יובל אלביכטמן
 
רכיבה טיפולית – לאנשים שאוהבים לעבוד עם בעלי חיים
רכיבה טיפולית – טיפול מסוג שונה, מתאים לכם ?

רפואה משלימה – לגוף, לנפש ולנשמה
רפואה משלימה – להשתחרר מהכאבים הפיזיים והנפשיים

לימודי רכיבה – איזה סוג של מטפלים אתם רוצים להיות ? הדרך שלכם מתחילה אצלנו במכללה
לימודי רכיבה – מטפלים באנשים באמצעות הסוסים

לימודי רפואה משלימה – משנה כיוון לערוץ נכון יותר
לימודי רפואה משלימה – מהפך בצורת החיים

לימודי רכיבה טיפולית- טיפול עם עוצמה
לימודי רכיבה טיפולית- דוהרים אל הבריאות

רפואה משלימה - אל תשלימו עם המצב
רפואה משלימה - לטפל בדרכים אחרות

ליצנות רפואית- מכישרון טבעי למקצוע מבוקש
ליצנות רפואית- לעשות טוב למישהו אחר

רכיבה טיפולית- קשרים אחרים
רכיבה טיפולית- חוזרים אל הטבע הרפואה המשלימה הפכה לפופולארית ביותר במהלך השנים האחרונות. בעבר, לא האמינו האנשים ביכולתה של הרפואה המשלימה, הם האמינו רק בכוחה של הרפואה המסורתית, אך עם חלוף הזמן, החלו רבים להתנסות בה ומצאו בה פתרון עבור בעיות שונות אשר לא הצליחו לקבל מענה ופיתרון במסגרתה של הרפואה הקונוונציונאלית.

לימודי עיסוי- להרגיע את הגוף
לימודי עיסוי- משהו טוב לימודי עיסוי עשויים להתאים לאנשים אשר אוהבים בני אדם ואוהבים את תחושת המגע עימם. העיסוי עשוי לעזור לאנשים רבים בני גילאים מגוונים ומצבים שונים. בעזרתו יוכלו אלו לחוש טוב יותר.

רפלקסולוגיה- על קצות האצבעות
רפלקסולוגיה- לטפל בעקב אכילס בעבר לא הייתה הרפואה המשלימה מקובלת בקרב הציבור. מרבית האנשים האמינו רק ביכולתה של הרפואה הקונוונציונאלית ומהמסורתית. עם חלוף השנים ותהליכי הגלובליזציה אשר חלו על מרבית המדינות, הפך עולמנו לקטן יותר ומגוון צורות חשיבה חדרו אל העולם המערבי. כתוצאה מכך הפכו שיטות טיפוליות זרות לחלק בלתי נפרד מדרכי הטיפול בחולים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI