דף הבית רפואה ובריאות בריאות הנפש איזון אנרגיה בגוף
איזון אנרגיה בגוף
levth 03/09/14 |  צפיות: 10864

כאשר מדברים על כל הדברים הקשורים בזרימה של אנרגיה בגוף האדם בדרך כלל אוטומטית הדברים הללו מתקשרים לרפואה הסינית. איזון אנרגיה בגוף, מדבר על כך שברגע שהאנרגיה מאוזנת האדם יהיה בריא וחסין ממחלות אך, ברגע שיופר האיזון האנרגטי האדם יחלה בקלות יתרה ויהיה חשוף למפגעים בריאותיים. איזון אנרגיה בגוף, מתייחס לזרימת האנרגיה באופן שישפיע בצורה שלילית או חיובית על גופו של האדם וישנה חשיבות לשמור על הזרימה מאוזנת כך שלא להגיע למצבים קיצוניים בגופנו.

כאשר מופר איזון האנרגיה בגוף ישנן מחלות שכיחות שהאדם יהיה חשוף אליהן כגון: עייפות, מחלת האלצהיימר שנוצרת בעקבות שינויים שהמוח עובר ברגע שהאיזון מופר, פרקינסון ועוד. לרוב האיזון בגוף בשילוב מוצרי בריאות נוצר מחוויות יומיומיות שהאדם חווה בין אם זה בבית שלו ובין אם זה במקום העבודה ואף בנהיגה או פעולות שגרתיות כמו: קניות בסופר או סיבוב בקניון. כל אותם המקומות הללו שהאדם נמצא בהם במהלך יומי עלולים ליצור שינויים במצבי הרוח שלו שגורמים: לחץ, מתח, עצבנות ועוד. כאשר האדם חווה את אותם רגשות האיזון מופר.

ישנה חשיבות לדעת איך להרגיע את הגוף שלנו כך, שהוא יהיה בשלווה פנימית גם כשמפתיעים אותנו דברים שאינם נעימים לנו כך, שהאיזון האנרגטי ישמר ובאופן זה נהיה בריאים יותר, חזקים וחיוביים. כאשר הגוף שלנו רגוע יותר הוא מתאזן ובכך, יש לו את היכולת לרפא את עצמו ממחלות שלא חשבנו שיעברו כאשר הוא איננו היה באיזון. לכן, חשוב לשמור על אנרגיות חיוביות ומאוזנות למען חיים טובים ובריאים יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 levth


 


מאמרים נוספים מאת levth
 
מגנטים לאירועים
02/12/15 | צילום
איך זה בכלל עובד יש איכויות או הבדלים בין תמונה לתמונה אנחנו נספר לכם כאן הכול

חופשת ספא
למה דווקא חופשה ספא ?! רוצים מנוחה גם לגוף וגם ונפש אז זה הפטרון

טיפים לבחירת וילה
15/01/15 | צימרים
כול הדרכים הנכונות לבחירת וילה לנופש

למה זה טוב פילאטיס לנשים הרות
אימוני פילאטיס בזמן ההריון מומלץ או לא !?

עיצוב דלתות לבית
דלת הבית היא אחד החלקים החשובים בכל בית. היא גם הדבר העיצובי הראשון בו ניתקלים מבקרים בבית וגם המחסום הראשי אל הבית בפני פורצים וגנבים אפשריים. כיום עיצוב דלתות לבית אפשרי גם עם מנגנוני ביטחון מתקדמים.

הגברת לחץ בברזים בבית
16/09/14 | שיפוצים
לחץ מים חלש בברזים בבית הוא בעל השפעה עצומה על איכות המגורים. כשהלחץ של המים חלש, קשה להתקלח בנוחות, לשטוף ידיים, לשטוף כלים וכן הלאה. במצב כזה, הגברת לחץ בברזים בבית חייבת להיעשות בצורה הנכונה.

אנרגיות בגוף
אם אתם רוצים להשיג שקט ושלווה בחיים שלכם ולחזק את הגוף שלכם, איזון אנרגיות בגוף הוא הפתרון. איזון יכול לעזור לכם אף להתגבר על מחלות שנחשבות לחמורות וקשות במיוחד.

העידן החדש עם המחשבים
העידן החדש עם המחשבים מספק לנו עולם ומלואו של תוכן מכל קצוות העולם. כמו כן, בעידן החדש מחשבים הם לא רק ניידים או נייחים, וגם הטלפונים הסלולריים שלנו יכולים להיות המחשב האישי שלנו.

גרפולוג משפטי
11/09/14 | כללי
משפטים רבים זקוקים לשירותי גרפולוג משפטי על מנת לקבוע בדעת מומחה שכזה נושאים הקשורים לזיוף הונאה ומירמה. מהו גרפולוג משפטי ומה תפקידו במהלך המשפט במאמר הבא.

חלונות אלומיניום מאריכים שנים
08/09/14 | שיפוצים
רוצים חלונות שהם גם יפים, גם נוחים ושימושיים וגם מאריכים שנים? חלונות אלומיניום הם הפתרון הכי טוב, גם לבית וגם למשרדים. אך שימו לב שהאלומיניום בעל הגנה מפני רטיבות וחלודה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI