דף הבית רפואה ובריאות קוסמטיקה וטיפוח קוסמטיקאית פרא רפואית ברעננה
קוסמטיקאית פרא רפואית ברעננה
[email protected] 22/11/14 |  צפיות: 3583

בעידן המודרני שבו יש הרבה נטייה להתמקצעות הולכת וגוברת לצד הנטייה לחבר ולשלב בין תחומים שונים. כך למשל, תחום הקוסמטיקה שבעבר נחשב קשור בעיקר למראה חיצוני הפך כיום משולב בעולם הרפואה. זה התאפשר ערב ההבנה שטיפוח עור הגוף אינו נעשה רק במטרה ליצור מראה מושלם, אלא גם הוא קשור לאורח חיים בריא. בנוסף, המגמה הזו משקפת את ההתמקצעות שחלה בתחום הקוסמטיקה עם יותר ויותר מכשור וציוד מקצועי וצורך להכיר היבטים מתחום הרפואה כדי לאפשר למטופלים טיפול מקצועי ואיכותי.

רפואה וקוסמטיקה

תחום הקוסמטיקה הרפואית עושה בעצם שימוש בידע פרא רפואי כדי לטפל בבעיות שונות כמו פצעי אקנה עור יבש, כתמי עור (או פיגמנטציה), ועוד תופעות נוספות שאינן מחייבות התערבות רפואית. קוסמטיקאית רפואית ברעננה מוסמכת לבצע טיפולי פילינג עמוקים שהם בעלי השפעה ניכרת על מצב עור הפנים. היא עושה שימוש בידע מקצועי מתחום הרפואה כדי לפתור וכדי להתמודד עם בעיות רפואיות שונות שקשורות בעיקר לעור הגוף והפנים.

מה עושה הקוסמטיקאית הרפואית?

אם בעבר הכרנו את הקוסמטיקאיות כמו שיבצעו בעיקר טיפולי שעווה או טיפולי פנים שטחיים, הרי שכיום קוסמטיקאית רפואית ברעננה מציעה ללקוחות מבחר עצום של טיפולים רפואיים שנסמכים על מכשור רפואי ועל ידע רפואי. לא מעט רופאים מתחום הרפואה האסתטית או רפואת עור, מציעים כיום ללקוחותיהם ומפנים אותם לקוסמטיקאית רפואית כדי לקבל מענה על בעיות שונות, מבלי לערב בפרוצדורות רפואיות. לא זו בלבד אלא שגם במרכזי יופי ואסתטיקה ניתן לראות שילוב של תחום הרפואה והקוסמטיקה שעובדים בשילוב.

שילוב

מרכזי היופי שמבקשים להעניק ללקוח ולמטופלים בהם חוויה שלמה, כוללים בין אנשי הצוות גם קוסמטיקאית רפואית, מה שנסייע להשלים פאנל של אנשי מקצוע מתחומים שונים שביחד יוצרים למטופל את הטיפול הנכון ביורת עבורו. בחירת קוסמטיקאית רפואית ברעננה מחייבת מחשבה ותשומת לב. חשוב להתייעץ עם רופא לפני ביצוע טיפולים קיצוניים ועמוקים במיוחד יש לברר מהי ההשכלה שלה ומה ההסמכה ולבקש גם לראות את התעודה.

מידע

עוד מומלץ לעדכן את הקוסמטיקאית על כל בעיה רפואית שיש לכם כדי שתוכל לקחת בחשבון מגבלות או בעיות רפואיות


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 [email protected]


 


מאמרים נוספים מאת [email protected]
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI