דף הבית רפואה ובריאות ניתוחים פלסטיים יש פתרון- הגדלת חזה
יש פתרון- הגדלת חזה
[email protected] 21/03/15 |  צפיות: 12608

רבות כבר נחקר אודות ביטחון עצמי ודימוי גוף וכאשר מדובר על גוף האישה אין להתעלם מגודל החזה, צורתו והפרופורציות שלו ביחס לכלל הגוף. על כן אם אישה מרגישה לא שלמה עם החזה, חולמת על חזה יותר גדול, או מבקשת להיפרד מהחזיות המרופדות, אין היא צריכה לחשוב כ"כ הרבה וע"י ניתוח אסתטי יחסית פשוט היא יכול לשנות את הנתונים הטבעיים, יכולה להחזיק בחזה לו תמיד קיוותה.

אודות ההליך

אם כן מהו הליך הגדלת חזה? ראשית יש לציין שההליך של הגדלת נפח החזה מתבצע ע"י הרדמה כללית ואורכו הממוצע הוא כשעה. במהלך הניתוח המנתח יוצר מעין כיס אליו הוא יחדיר את השתל הרצוי. לרוב הכיס ימוקם מתחת לשד או מתחת לשריר של החזה. במהלך הניתוח נהוג לקבל עירוי אנטיביוטי שמטרתו למנוע זיהום. כמן כן כל ניתוח מתבצע מעט שונה לפי נתוני חזה והרצון של הלקוחה, כך למשל יש מי שתבחר בחתך בקו ההיקף של העטרה, יש מי שתעבור חתך בקפל התת שדי ויש מי שתעבור את החיתוך בבית השחי. כיצד בוחרים את השיטה המתאימה ביותר עבור הגדלת צורת החזה? ובכן ראשית יש לדעת שלכל שיטה יש פלוס ומינוס ועל כן יש להתייעץ עם מומחה ולשמוע ממנו מה נכון לכל סיטואציה.

החלמה

בדרך כלל בתום 8 שעות השגחה ניתן לבחור בין שחרור הביתה לבין השגחה רפואית נוספת. יש לצפות לנפיחות ומיחושים ואף לשטפי דם בימים הראשונים מתום ההליך. על כן מראש יש להכין אופטלגין נוזלי עבור שיכוך כאבים לצד חזיית ספורט שתתמוך בהחלמה. כמו כן טוב לדעת שהתפרים נמסים בעצמם ואין צורך בהוצאתם. בתום שבוע אמורים להרגיש הרבה יותר טוב, אך אל פעילות ספורטיבית מלאה יש לחזור רק כעבור חודש ימים. בתום שבוע ימים יש להגיע לביקורת, ולבדיקה שגרתית נהוג להגיע כמה חודשים מיום הניתוח.

סיכונים

בגדול הליך הגדלת חזה מאוד נפוץ וכמעט נקי מבעיות רפואיות. עם זאת יש לקחת בחשבון שעדיין מדובר בהליך כירורגי שכולל הרדמה מלאה ועל  כן לעולם לא ניתן לדעת בדיוק כיצד הגוף עתיד להגיב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 [email protected]


 


מאמרים נוספים מאת [email protected]
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI