דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב גינות פרגולות מאלומיניום פתרון מושלם לבית ולעסק
פרגולות מאלומיניום פתרון מושלם לבית ולעסק
יחי כהן 28/04/15 |  צפיות: 12765

פרגולות מאלומיניום הפכו נפוצות מאוד בשנים האחרונות ומהוות פיתרון מושלם וקל לביצוע במגוון מקומות, בבתי עסק ובתים פרטיים כאחד. היתרון הבולט של פרגולות מאלומיניום הוא שניתן להתקין אותן בכל מקום וגם אם אין מספיק מקום אז אפילו ניתן לתלות אותם בגובה על הקיר ללא חשש מכיוון שהמשקל שלהם קל יותר מאשר עץ. בנוסף הפרגולות מאלומיניום עמידות מאוד לאורך שנים ולכן אין גם צורך בתחזוקה שוטפת כפי שיש בפרגולות מעץ.

פרגולות מאלומיניום מענה מושלם

תחילת דרכם של הפרגולות מאלומיניום למעשה החלה בתעשייה ובבתי העסק כאשר היה נדרש פיתרון לעובדים בהפסקות שלהם. כמעט בכל מקום עבודה לדוגמה במפעלים ניתנת הפסקה לעובדים. הפסקה זו משמשת אותם לאכילת ארוחת צהריים, לעישון או מנוחה לשבירת רצץ העבודה. לימים הבינו והגיעו למסקנה כי נקודות מפגש כאלו ואחרות למעשה מפרות את העובדים, ההפריה באה לידי ביטוי בכך שהשיחות המשותפות שהתנהלו הניבו שיתוף פעולה, גיבוש ותנובת תוצרת טובה יותר. למעשה פרגולות מאלומיניום הן פיתרון מושלם שנותן מענה על מספר צרכים בבת אחת, הראשון הוא קירוי והגנה מפני שמש או גשם, השני נקודת מפגש ומנוחה לעובדים, אך החשוב מכול הפרגולות מאלומיניום שימשו ליצירת שיתופי פעולה והגעה לפתרונות יצירתיים שאולי לעולם לא היו מגיעים אליהם לולי הגג המשותף.

בניית פרגולות מאלומיניום רק על ידי מקצוענים

כל מבנה באשר הוא חייב להיות מתוכנן היטב על ידי בעל מקצוע. על אחת כמה וכמה בנוגע לבניית פרגולות מאלומיניום, עץ או אפילו מרקיזה להצללה. עצם העובדה שאנחנו מקבעים או מתקינים מבנה כזה או אחר יש לנו אחריות לגביו, לגבי אופן בנייתו וכמובן אחריות למקרה שחלילה יפגע מישהו בגללו. לכן גן בבניית פרגולה דבר שנראה לכאורה פשוט ולא מורכב מידי עדיין יש צורך בבעל מקצוע מיומן ומנוסה ואולי אף עם אישורים מתאימים שמאשרים את יכולתו ומסוגלותו לבנות מבנה כדוגמת פרגולה. היתרון בבניית פרגולות מאלומיניום על ידי בעלי מקצוע מורשים ולא "חאפרים" הוא בכך שתמיד יהיה למי לפנות במקרה של תקלה, אמנם משפט זה סותר את העובדה כי יש אי אילו בעיות לפרגולות מאלומיניום אך בכל זאת אין לדעת מה צופן בחובו יום.

תודה לכותב המוכשר שלומי שוורץ


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחי כהן


 


מאמרים נוספים מאת יחי כהן
 
יותר יפה, יותר מושך, יותר מתקני תצוגה מפרספקס
20/11/16 | צרכנות
קידום מותגים בימינו הפכו למשימה די מורכבת, אנו נדרשים כל פעם מחדש להמציא את הגלגל, מבין כל הפעולות שמבצעים על מנת לקדם ולדחוף מוצר כזה או אחר יש את אולמות התצוגה בה אנו מציגים את המוצרים שלנו או שיש תערוכות ואירועי קידום מכירות

יום הולדת שמח ואפילו יותר מזה
מי לא אוהב לחגוג יום הולדת? אין ילד שלא רוצה את שכולם יכבדו אותו בברכת מזל טוב, יביאו לו מתנות ובכלל ישמחו יחד איתו ביום הולדתו.

פתרונות הצללה לאירוח מושלם בחורף בדיוק כמו בקיץ
20/11/16 | שיפוצים
אנשי שררה, רמי דרג, אריסטוקרטים ובעלי ממון ויכולת אלו הם שנהנו מפתרונות הצללה מימי קדם ועד לפני שנים לא רבות. כיום המצב השתנה לגמרי, פתרונות הצללה בהישג יד של כולם ללא יוצא מן הכלל.

פרגולות מאלומיניום, להוציא את היופי הפנימי
20/11/16 | שיפוצים
פרגולות אלומיניום לא אחת יוצרות לנו הקשר מוטעה של קרירות, מונוטוניות וחוסר עניין אולם בפועל הדברים הפוכים לגמרי. אם בעבר הלא רחוק העדיפו כולם פרגולות עץ או ברזל הרי שעם הזמן הם הבינו כי יש אלמנט משמעותי בבניית פרגולות מחומרים אלו והוא התחזוקה שנדרשת.

למה להתאמץ עם עץ?
עץ הינו חומר גלם מדהים, יפה ומרשים. אין חומר גלם בטבע שמשתווה לעץ מבחינת האסטטיות, המרקם והגוונים, יחד עם זאת על מנת שהעץ יראה במיטבו וישמר לאורך שנים צריך לטפל ולשמר אותו.

למה קופות רושמות לאט לאט נעלמות מן העולם
16/11/15 | ניהול
ראשית דרכם של הקופות הרושמות החלה למעשה על מנת למנוע מעובדי החנות לגנוב כספים, למעשה אותם קופות כלל לא היו רושמות אלא מצלצלות בלבד

שיפוצים ובדק בית
25/08/15 | נדל"ן
רגע לפני שאתם מתחילים בשיפוץ כדאי שתבצעו בדק בית מסיבות רבות אולם הבולטת שבהן היא החיסכון העתידי שלכם בהוצאות. בדק בית מלמד אותנו שלא אחת קורה שנכנסים לעבודות שיפוץ בבית ומגלים בעיות כמו בעיות צנרת, חשמל, ניקוז ורטיבויות

נברשות, האלמנט לעיצוב הבית
עיצוב הבית כידוע הפך בשנים האחרונות יותר ויותר נדרש, למעשה כיום לא בונים בית או משפצים אותו ללא עירוב של מעצב

מנורות בכלל ומנורות בפרט
מנורות הן למעשה גופי תאורה שאליהן מחברים נורות. כיום המנורות משמשות הרבה יותר כאלמנט לעיצוב החלל מאשר כמתקן לנורה עצמה

גופי תאורה מעוצבים, היום יותר מפעם
גופי תאורה מטרתם להכיל נורות מסוגים שונים. לרוב עד לא מזמן הנורות ששלטו בגופי תאורה היו נורות ליבון אולם מאז חל איסור לייבוא של נורות ליבון בהספקים של יותר מ 60W התחזק השימוש בנורות חסכוניות מסוגים שונים כאשר ה CFL הם הסוג הבולט ביותר כיום
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI