דף הבית ספורט וכושר גופני ספורט וכושר גופני - אחר פציעות ספורט – למה זה קורה?
פציעות ספורט – למה זה קורה?
איציק דר 28/11/13 |  צפיות: 3134

פציעות ספורט מהוות את נחלתם של אנשים רבים אשר עוסקים בפעילות גופנית מסוג כזה או אחר והן יכולות להיות בדרגות חומרה כאלו ואחרות.
אנשים רבים אשר עושים ספורט על בסיס קבוע ולטווח ארוך יחוו בשלב מסוים פציעת ספורט בסדר גודל כזה או אחר. בכדי להימנע ממצב של פציעות ספורט מדרגות חמורות, מאוד חשוב להקפיד על קבלת הדרכה מקצועית ולבצע אימון מסודר מה שיפחית באופן משמעותי את הסיכון לחוות פציעות ספורט מסוגים שונים.

פציעות ספורט מתייחסות לכל סוג של פציעה או פגיעה אשר מתרחשת במהלך פעילות ספורטיבית או פעילות גופנית. פציעות אלו יכולות לנבוע מגורמים שונים ומגוונים ובין היתר מתאונות במהלך האימונים, תנועות לא נכונות, שימוש בציוד לא מתאים, אי התאמה גופנית לסוג הפעילות וסיבות רבות נוספות אשר יכול, פציעה או מחלה המתרחשת במהלך ספורט או פעילות גופנית. חלק מפציעות הספורט הן למעשה תאונות; אחרות נובעות משיטות תרגול ואימון לקויות, ציוד לא מתאים, חוסר בהתאמה גופנית או חוסר בחימום ותרגילי מתיחה בין הפציעות הנפוצות יותר ניתן לציין דלקת במרפק ומתיחת שריר.

ברוב המקרים פציעות ספורט לא נחשבות כחמורות, כך שאם למשל קיבלתם דלקת במרפק תוכלו ובאמצעות טיפול נכון והימנעות מפעילות גופנית לזמן מה – הסובלים מהן מחלימים ויכולים לחזור לעסוק בפעילות הספורטיבית. יחד עם זאת, ישנם גם מקרים בהן הפגיעות הן קשות יותר ובמקרים קיצוניים אף גורמות לנכויות ברמה כזאת או אחרת.
על כן, ההמלצה היא לעשות פעילות ספורטיבית מבוקרת, לא להגזים, לנסות להקפיד על תנועות נכונות ובאופן כללי לא לקחת סיכונים מיותרים ולעשות כל שביכולתנו בכדי להימנע מאותן פציעות ספורט – חשוב תמיד לזכור, שלפעמים קבלת החלטה קטנה ולא נכונה או ניסיון לבדוק את מגבלות או יכולות הגוף יכולים לגרור פציעה גדולה ומשמעותית ולכן, לא כדאי לקחת הימור בתחום הזה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI