דף הבית ספורט וכושר גופני ספורט וכושר גופני - אחר למה להתחיל לרוץ עם קבוצת ריצה בראשון לציון
למה להתחיל לרוץ עם קבוצת ריצה בראשון לציון
הדס כהן 12/12/13 |  צפיות: 3339


הגיע הרגע. התיישבתם בבית והבטתם מסביב והחלטתם לשנות משהו. לא, הפעם לא מדובר בריהוט או ברכישה רצינית חדשה. הפעם מדובר אך ורק בכם, בגוף שלכם, במצבי הרוח שלכם ומרתון האישי שלכם בו אתם נמצאים כרגע. כיום בלחיצת כפתור אחת אתם יכולים למצוא בדיוק את מה שאתם זקוקים לו וברגע שהחלטתם על שינוי בחייכם אתם חייבים להכות בזה כל עוד זה חם, אחרת זה יחלוף לכם בתוך שניות. החלטתם על תזונה בריאה יותר? תפעלו באותו הרגע. החלטתם לקום ולהתחיל לשפר את הכושר הגופני שלכם? חפשו עוד היום קבוצת ריצה בראשון לציון והתחילו לזוז!


יחד עם קבוצות ריצה בראשון לציון תוכלו גם להתאמן באזור המגורים שלכם ולהיות במרחק של כמה דקות נסיעה (או ריצה) ממקום האימון דבר אשר מקל על ההחלטה להגיע לאימון עם קבוצת ריצה בראשון לציון.


ההחלטה להתחיל ריצה היא אחת הטובות ביותר שהחלטתם ואם אינכם מרגישים זאת כעת, אתם תרגישו את זה כעבור כמה אימונים. קבוצות ריצה בראשון לציון נמצאות שם על מנת להקל עליכם, התושבים באיזור רחובות, נס ציונה, בת ים וראשון לציון ולסייע לכם להגיע לאפקטיביות המקסימלית מהחלטתכם להתחיל לרוץ.


אנחנו יודעים עד כמה קשה להגיע להחלטות האלו, וכמה קל לדחות אותן ליום המחרת בכל פעם מחדש. הפעם אין מקום להתחרט, את הצעד הראשון כבר עשיתם. כעת בחרו לכם נעליים טובות וחדשות לריצה, בגדים נוחים וצאו לדרך, כבר על הצעדים הראשונים תרגישו בהבדל הפיזי והמנטלי ולא, אין שום צורך למהר ולרוץ להיות מרתוניסטים על ההתחלה, או בכלל. ריצה הינו ספורט אשר אינו מחייבת להיות תחרותי ואלפי אנשים מבצעים אותו לצורך שיפור מצב הרוח ושיפור המצב הגופני. חלקם גם בוחרים ללכת ולהתמיד במרתונים ובמירוצים השונים וחלקם ממשיכים בריצה לצורך תחביב בלבד לכן אל תלחצו. הקשיבו לגוף שלכם, אל תעמיסו על גופכם יותר מדי והסתמכו על המאמן האישי שלכם שידע כיצד לבנות לכם את תכניות האימון הטובות ביותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
בדיקה גיל
02/11/23 | NLP
בדיקה גיל

כיצד מתבצע אבחון שווי יהלומים?
24/09/23 | חקירות
אם חשבתם שלהביט ביהלום ולהתפאר מיופיו החיצוני זו הערכה לשוויו של יהלום אז קבלו תיקון. שוויו של יהלום נמדד על ידי פרמטרים רבים, לצד זאת, צריך לדעת להבחין כי איננו מעריכים חיקוי זול שאיננו שווה הערכה ראויה כלל. על מנת לבצע בחינת שווי יהלומים נכון להיוועץ באיש מקצוע בעל ידע נרחב בענף.

הערכת אומנות. פשוט חובה
יצירת אומנות בעלת ערך ומשמעות לא יכולה להיות ללא הערכה. חובה על בעל יצירת אומנות לדעת מה הוא מחזיק בידיו. הדבר הבסיסי לעשות הוא לבצע הערכת אומנות על ידי איש מקצוע בעל ידע. איש המקצוע הנכון יהיה בעל הידע לתת מענה מקיף אודות היצירה. החומרים מהם היא עשויה, רקע והיסטוריה, שנותיה, מקורותיה ועוד. אי אפשר להחזיק ביצירת אומנות מבלי לדעת את הפרטים הללו שהסך שלכם יחד מסכם את שוויה וערכה המדויק

הערכת אומנות. הבחנה מקצועית
ראוי לה ליצירת אומנות שתהיה בידיים טובות. כלומר, אם יש בידנו יצירה שעל פניו נראית עם רקע ואיכויות יוצאות דופן נכון שנבדוק אותה ונעריך אותה נכונה

שווי יהלומים – שווה לדייק
אם ביהלומים ובשווים עסקינן הרי שיש לציין שנכון לבצע בדיקה של שווי יהלומים אצל מומחים לדבר.

שווי יהלומים – פשוט לבדוק
על מנת שנוכל לבצע תהליך של הערכת שווי יהלומים נצטרך לעבור כמה שלבים כשהראשון שבהם יהיה בדיקה מעבדתית לאישור שהיהלום שברשותנו הוא יהלום טבעי.

הערכת יהלומים. פשוט לבצע
ענף היהלומים עובר שינויים, תנודות והתפתחויות כמו ענפים אחרים... אבל יהלום כמו יהלום לעולם יהיה מבוקש וראוי לשמו הייחודי. במידה ואתם מעוניינים לרכוש תכשיט ובו שיבוץ של יהלומים או לרכוש יהלומים שימו לב שכדאי, נכון ורצוי מאוד שתבצעו הערכת יהלומים. היום ישנם חיקויים רבים, יהלומי מעבדה וזירקונים ונכון לבצע הערכת יהלומים ולדעת בוודאות מה ברשותכם.

שווי יהלומים – פרמטרים ששווים כסף
ביצוע הערכת שווי יהלומים חייב להתבצע על ידי איש מקצוע בעל ידע בענף היהלומים. כשמדובר בהערכת שווי יהלומים צריך לקחת בחשבון שלכל שגיאה קטנה ישנו ערך כספי גבוה. לכן יש צורך בהכרת יהלומים על איכותם ומנגד, הכרת הזיופים הקיימים בשטח.

הערכת אומנות. הסיפור שמאחורי
כל מי שיש ברשותו יצירת אומנות נכון שייקח אותה לביצוע הערכת אומנות. ומדוע תהליך זה חשוב? פשוט מאוד. כי באומנות כמו באומנות אין לדעת רק לפי מראה החיצוני של אומנות את טיבה, איכותה ושוויה.

הערכת תכשיטים – צריך וכדאי לדעת
21/05/23 | ביטוח
אתם לפני רכישה של תכשיט מיוחד במינו. עבורכם או עבור מתנה. ובכן, כדאי לדעת שכיום שוק התכשיטים פרוץ וכשם שיש תכשיטי איכות כך יש תכשיטים מזויפים שעל פניו נראים איכותיים ומשובחים אבל בפועל הימם זולים ופשוטים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI