דף הבית ספורט וכושר גופני אימונים אימוני כושר – מי צריך את זה בכלל?
אימוני כושר – מי צריך את זה בכלל?
איציק דר 13/02/14 |  צפיות: 12446

היתרונות שיש לכושר גופני ידועים לכולנו – קודם כל הבריאות, מי ששומר על כושר גופני סטטיסטית יש לו סיכוי נמוך יותר לחלות במחלות קלות או קשות. בנוסף, אימוני כושר מגבירים את סיבולת הלב והריאה כך שמי שנמצא בכושר הרבה יותר קל לו לעשות פעולות יום יומיות פשוטות כמו להרים דברים, ללכת מרחקים, לעלות במדרגות וכו'. בנוסף, כושר גופני שומר אותנו חדים וערניים כך שכל מה שאנו עושים אנו עושים יותר טוב ושמירה על הכושר רק מגבירה את התפוקה שלנו בכל זמן.

אילו אימונים כדאי לעשות?

קודם כל לא לשאול, לעשות! אימוני כושר ולא משנה איזה סוג של אימונים תורמים לבריאות הגוף והנפש כך שהדבר הטוב ביותר לעשות הוא סוג ספורט שאנו אוהבים. לדוגמא, אם אנו אוהבים לרכב על אופניים, ישנו סיכוי טוב שנתמיד בפעילות הזו כך שנוכל בכל פעם לשפר את התוצאות שלנו. אימוני כושר יכולים באופן כללי להיות אימונים אירוביים כמו רכיבה על אופניים, שחייה ריצה, וכל אימון שמגביר את הסיבולת של הלב והריאות.

בחדר כושר או באופן עצמאי?

לחדר כושר יש יתרונות רבים. קודם כל האווירה, אימוני כושר שמבוצעים בחדר כושר הם בדרך כלל יותר אפקטיביים מכיוון שהאווירה במקום לא מאפשרת "להתחמק" ובנוסף אימונים כאלו הם בליווי מדריך שבונה תוכנית אימונים ומגדיל עם הזמן אם העומס על המתאמן ובכך מגדיל את כושרו. אימוני כושר ניתן גם לעשות באופן עצמאי, בעיקר בגלל שהם לא כרוכים בתשלום, אך למי שמתאמן לבד צריך שתהיה משמעת נפשית חזקה. אימוני כושר באופן עצמאי יכולים להיות ריצה, רכיבת אופניים, כפיפות בטן ועוד, כל תרגיל שניתן לעשות ואם מחפשים רעיונות אפשר דרך האינטרנט.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI