דף הבית ספורט וכושר גופני אופניים כך תבחר אופנים חשמליות
כך תבחר אופנים חשמליות
בית האופניים והממונעים 09/03/14 |  צפיות: 13025

אופנים חשמליות, גם אופניים חשמליים רגילים וגם אופניים חשמליות מתקפלות הפכו לצו השעה של ממש.   חסכוניות, ניידות קלה ומהירה, חוסר תלות בתחבורה ציבורית, לא צריך לחפש מקום חנייה וגם לא לעמוד בפקקים.   הן חוסכות לך לעמוד בפקקים ובכלל!   אז איך תבחר את האופנים החשמליות שלך כשיש כל כך הרבה מוכרים, כל כך הרבה היצע, כל כך הרבה מידע מבלבל באינטרנט?   כמו שכבר אמרנו בעבר הלא רחוק, הדבר החשוב ביותר ברכישת אופניים חשמליות, ומה שיגרום לך לקבל את ההחלטה הכי טובה בסופו של דבר הוא עם מי אתה עובד,   כלומר - ממי אתה קונה את האופניים החשמליות או האופניים החשמליות המתקפלות שלך.   אם תרכוש אותן ממוכר וותיק, אמין, בעל ניסיון, ועם רצון טוב וסבלנות, שידע להדריך אותך מה לעשות ואיך לעושת, אתה בהחלט תגיע רחוק עם הרכישה הזו. תרתי משמע.   מוכר טוב של אופנים חשמליים, יידע להסביר לך על מגוון רחב של אפשרויות, ועל ההבדלים בין הדגמים השונים.   עם מוכר טוב אתה תהיה בידיים טובות ותרכוש את האופנים החשמליות, רגילות "26 או מתקפלות "20 (ואולי אפילו אופניים חשמליות מתקפלות "12 או "16) שמתאימות לך בהתאמה אישית ובמחיר הוגן.   מוכר טוב יידע לומר לך מי המותגים שעליהם תקבל את התמורה הבטובה ביותר לכסף, ואיפה אתה משלם אך ורק על שם אבל מקבל תמורה שיכולת לקבל במאות ואלפי שקלים פחות.   מוכר טוב ימכור לך אופניים חשמליות, רגילות או מתקפלות, מהירות או למכירה, יד2 או חדשות, שהן של מותגים ויבואנים של אופניים חשמליות שהם אנשים טובים ואמינים שאפשר לסמוך עליהם כך שאם אותו מוכר חלילה ייעלם או ייסגור את העסק, עדיין יהיה לך למי לפנות במקרה של צורך במימוש האחריות ו/או לתיקונים ולתחזוקה מחוץ למסגרת האחריות (כמו נזקים שעשית לאופניים החשמליים, ואז יבואן טוב והגון ייתן לך שירות טוב במחיר הוגן ולא יחפש "לתקוע" אותך, כמו שחלק מהיבואנים שסיננו עוד מזמן עשו, ובגלל זה איננו עובדים איתם).   איך תזהה מוכר טוב, אמין והגון כדי לרכוש ממנו אופניים חשמליות?   קודם כל יש מוניטין והמלצות באינטרנט, אבל  מעבר לכך תנסה לראות עם מי אתה מדבר כלומר האם הוא שואל אותך שאלות, האם המוכר של האופניים החשמליות מתעניין בך? האם המוכר של האופניים החשמליים מסביר לך על אופניים חשמליות מסוגים ותצורות שונים, כמו אופניים חשמליות מתקפלות בתצורות שונות, ואופניים חשמליות אחרות ומסביר לך מה מתאים ספציפית לתקציב שלך? האם המוכר עובד עם מגוון רחב של אופניים חשמליות ממותגים ויבואנים שונים או שהוא מוכר של יבואן אחד שמנסה לדחוף לך בעיקר את הסחורה של אותו היבואן... ועוד.   תסמוך על ההיגיון הבריא שלך, אם תעשה כן ותשים לב ליחס ולמקצועיות, תדע לזהות מהר מאד מי מקצוען שעובד איתך לטובתך, ומי פשוט "עושה את העבודה שלו" ועושה לך טובה שהוא מתייחס אליך או שהוא אולי משקיע אבל כך או אחרת הוא לא אובייקטיבי ומכוון לא לטובתך אלא לטובתו של מישהו אחר (בעלים, יבואן וכיוב').   לרכישת אופניים חשמליים חשמליות ואופניים חשמליות מתקפלות ממוכירם מנוסים, וותיקים, אמינים והגונים, רכישת אופניים חשמליים בהתאמה אישית, בסבלנות וביחס מעולה - הנך מוזמן ליצור עימנו קשר בטלפון 052-3489218 וכן באתר:ים:

בית האופניים והממונעים:

http://www.bikeshome.co.il/items~7.htm

ד"ר לאופניים חשמליים:

http://dr4ebikes.mybigcommerce.com/electric-bicycle/

-------


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 בית האופניים והממונעים

על הכותבים

בית האופניים הממונעים (bikeshome) היא חנות אופניים המתופעלת על ידי צוות בעל 10 שנות ניסיון בתחום של אופניים חשמליות ואופנים חשמליות מיוחדות וקלנועיות. במקום מעבדת תיקונים משוכללת לכל סוגי האופניים החשמליים והממונעים, כולל ממונעים לילדים, אופניים חשמליות מתקפלות, תלת אופן, מדריכים לאופניים חשמליים חשמליות ועוד. ניתן לקבל אופניים חשמליות באזור המרכז ובמושב צרופה שבצפון. טלפון 052-3489218. 


מאמרים נוספים מאת בית האופניים והממונעים
 
כך תבחר אופנים חשמליות
09/03/14 | אופניים
אופנים חשמליות, גם אופניים חשמליים רגילים וגם אופניים חשמליות מתקפלות הפכו לצו השעה של ממש.חסכוניות, ניידות קלה ומהירה, חוסר תלות בתחבורה ציבורית, לא צריך לחפש מקום חנייה וגם לא לעמוד בפקקים.הן חוסכות לך לעמוד בפקקים ובכלל!


מאמר זה ייתן לכם הדרכה באשר למרכיב היסודי החשוב ביותר כשאתם ניגשים לרכוש זוג חדש של אופניים חשמליות או אופניים חשמליות מתקפלות


האם כדאי לרכוש אופניים חשמליות זולות?
04/12/13 | אופניים
כמי שנחשבים לאנשי אמון של הלקוחות שלנו בכל מה שקשור לרכישת אופניים חשמליות, אנחנו מוצאים את עצמנו הרבה פעמים במצבים שאפשר לקרוא להם בעדינות – לא נוחים, כשלקוחות שואלים אותנו לגבי אופניים חשמליים שהם ראו באינטרנט במחירים של 3,000 עד (בפעמים האחרונות שבדקנו) 3,800 ₪ לרכישה. והם שואלים אותנו מה האם כדאי לרכוש אופניים כאלו ומה ההבדלים.

למה אנשים מתעקשים להתעניין ולבקש לרכוש אופניים חשמליים לא חוקיים.
04/12/13 | אופניים
מאמר זה עוסק בטעות המטופשת של רכישת אופניים חשמליים לא חוקיים, ומה כן כדאי לעשות.

מאמר על אופנים חשמלים איכותיים באמת
04/12/13 | אופניים
יש אנשים שמחפשים את האופנים החשמליות הזולות ביותר שיש, הם מתחילים בלחפש אופניים יד שנייה באתרים שונים, ולפעמים גם קונים שם, אבל אחרי הם מבינים באמת את ההשלכות של רכישת אופניים יד שנייה – על כל העלויות שנובעות מכך לטווח הארוך, הם מבינים בדרך כלל שהם זורקים כסף לפח והולכים וקונים אופניים חשמליות זולות.

למה חשוב לעשות סקרי לקוחות מהשטח? (ולשאול הרבה שאלות באופן כללי)
12/11/13 | מכירות
למה הכוונה בכלל בכותרת שלנו? כל מי שקרא ולמד קצת על שיווק יודע שבעבר חברות גדולות עשו טעויות גדולות בגלל שהם הסתמכו על סקרי לקוחות, קבוצות מיקוד ועוד כל מיני שיטות וכלים "מסורתיים" שמשום מה הביאו ל כ80% כישלון בהשקת מוצרים חדשים שמופיעים בשוק.

סוללות נשרפות לאופניים חשמליות
12/11/13 | אופניים
המאמר הזה עוסק בהתייחסות לחדשות על שריפת דירה בגלל הטענה של סוללה של אופניים חשמליות. והנה העניין: לפני מספר שבועות קיבלתי מבול של טלפונים מלקוחות שרכשו אופניים חשמליות בעבר.

ההבדלים המהותיים בין סוגי המערכות החשמליות באופניים חשמליות
18/02/13 | אופניים
מאמר זה עוסק בהבדלים המשמעותיים שבין סוגי המערכות החשמליות באופניים החשמליות שאפשר לרכוש היום בשוק.

אופניים החשמליות - מה זה בדיוק אופניים חשמליות?
07/01/13 | אופניים
מאמר זה עוסק בהגדרה ובהסבר על מה הם אופניים חשמליות וכן במידע נוסף שמאפשר להבין את כלי התחבורה הזה.

שאלות חששות ותשובות לגבי אופניים חשמליות – חלק ב'.
07/01/13 | אופניים
מאמר זה הינו מאמר המשך למאמר " שאלות חששות ותשובות לגבי אופניים חשמליות" בו התחלנו לגעת בעיקרי השאלות שעולות אצל מתעניינים רבים באופניים חשמליות, שהפכו להיות כלי תחבורה פופולרי מאד בכבישי ארצנו.

שאלות חששות ותשובות לגבי אופניים חשמליות
07/01/13 | אופניים
מאמר זה עוסק באופניים חשמליות, בשאלות רבות וחששות שיש לאנשים בנוגע לאופניים חשמליות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI