דף הבית חוק ומשפט תעבורה בחירת עורך דין נהיגה בשכרות
בחירת עורך דין נהיגה בשכרות
נהיגה-בשכרות 25/11/12 |  צפיות: 3730

הייתם באירוע ושתיתם כמויות גדולות של אלכוהול ?  החלטתם לנהוג בחוסר זהירות ולנהוג ברכבכם הביתה ? ובכן, זוהי עבירה ברורה של נהיגה בשכרות אשר עלולה לגרום לתאונה אשר תפגע בכם או באחרים. תוך כדי הנסיעה עוצר אתכם שוטר ומבקש מכם לעבוד בדיקת ינשוף ? רמת האלכוהול בדמכם גבוהה מן המותר ? מעבר לסנקציות אשר מוטלות באופן מידי על ידי השוטר כגון שלילת רשיון, החרמת רכב ועוד תקבלו זימון למשפט . השלב הבסיסי בהכנה למשפט  הינו שכירת עורך דין. קיימים מאות עורכי דין במדינת ישראל אך נשאלת השאלה האם כל עורך דין מתאים לייצג אתכם בבית המשפט בתחום זה ?

איזה עורך דין מומלץ לייצג אתכם במקרה נהיגה בשכרות ?

כאשר זקוקים לייצוג על ידי עורך דין נהיגה בשכרות יש לאתר עורך דין לדיני תעבורה. עורך דין לדיני תעבורה מטפל בכל המקרים הקשורים לנהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נהיגה בזמן פסילת רשיון ועבירות תנועה נוספות. על פניו, נדמה כי במידה ונתפסתם על ידי שוטר אין מה לעשות לגבי המשפט אולם אין הדבר נכון. עורך דין לדיני תעבורה יבחן את הפרטים לעומקם ויסייע לכם בגילוי הפרטים האמתיים אשר יוכלו לסייע לכם בזיכוי או בהקלת האישום.

כיצד מאתרים עורך דין לדיני תעבורה לייצוג בעבירת נהיגה בשכרות ?

הדרך הטובה ביותר לאיתור עורך דין לדיני תעבורה הינה חיפוש ברשת האינטרנט. גם לאחר קבלת תוצאות של עשרות עורכי דין פרטיים או לחלופין משרדי עורכי דין בתחום התעבורה, מומלץ לקרוא באתרים שלהם על מקרים בהם טפלו ומה היו תוצאות המשפט. כמו כן, וודאו כי עורכי הדין הללו טפלו במקרים בהם היתה מעורבת עבירת נהיגה בשכרות ומה היו תוצאות המשפטים הללו.

אילו פרטים חשוב למסור לעורך הדין המטפל במקרה שלכם ?

למעשה, חשוב ביותר למסור פרטים רבים ככל הניתן. הקפידו למסור פרטים אמתיים כיוון שמסירת עדות שקר עלולה לסבך אתכם בהמשך הדרך. באיזו שעה הגעתם לבר ? כמה כוסות שתיתם ? אילו משקאות אלו היו ? כמה זמן חיכיתם עד אשר החלטתם לעלות על רכבכם ולהמשיך בנהיגה ? ובעצם כל פרט אפשרי אשר יוכל לסייע לעורך הדין בבניית התיק.

ולסיום, אין ספק כי החשוב מכל הינו לנסות ולהימנע ממצבי נהיגה בשכרות למען שמירה על חייכם ועל חיי אחרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נהיגה-בשכרות


 


מאמרים נוספים מאת נהיגה-בשכרות
 
נתפסתם על שכרות? אתם צריכים עורך דין תעבורה
31/03/13 | תעבורה
ישנו סף מסוים האומד אלכוהול וניתן לעשות בדיקה במכשיר ה"ינשוף". מכשיר שעל סמך נשיפה מודד את אחוז האלכוהול באוויר שהאדם נושף למכשיר. אם נמדדה קריאה מעל 240 מיקרוגרם לליטר אוויר ניתן לאכוף את החוק ולטעון כי האדם העומד מולנו נהג בשכרות.

שלילת רשיון בעקבות עבירת מהירות מופרזת
27/01/13 | תעבורה
עצוב לומר, אך מדינת ישראל הינה אחת מן המדינות המובילות בביצוע עבירות תנועה. קיימות עשרות עבירות תנועה כאשר אחת הנפוצות בהן הינה: עבירת מהירות מופרזת.

שירותי עורכי דין תעבורה במקרי מהירות מופרזת
27/01/13 | תעבורה
כאשר מבצעים עבירת תנועה ופונים לבית משפט מומלץ לפנות ולשכור שירותי עורך דין. יחד עם זאת, חשוב לציין כי קיימים מאות עורכי דין בישראל ולכן חשוב לוודא כי מדובר בעורך דין המתמחה בדיני תעבורה.

חובת השוטר להוכיח עבירת נהיגה בשכרות
19/12/12 | תעבורה
נהיגה בשכרות הינה עבירת תנועה חמורה לכל הדעות ובמידה והיא אכן בוצעה יש להטיל את העונשים הקבועים בחוק על הנהג. יחד עם זאת חשוב לציין כי קיימים מספר נתונים שעל השוטר אשר עצר אתכם לוודא לפני שהוא מגיש דו"ח או מטיל עליכם סנקציות מסוימות.

באילו מקרים יש לשכור עורך דין תעבורה
19/12/12 | תעבורה
נתפסתם נוהגים בשכרות ? נסעתם במהירות מופרזת ? ובכן, במקרים אלו ולמעשה בכל עבירת תעבורה חמורה תקבלו זימון לבית משפט לתעבורה. בבית המשפט תצטרכו לשטוח את טענותיכם אל מול התביעה ולקבל את פסק הדין של השופט.

בחירת עורך דין נהיגה בשכרות
25/11/12 | תעבורה
הייתם באירוע ושתיתם כמויות גדולות של אלכוהול ? החלטתם לנהוג בחוסר זהירות ולנהוג ברכבכם הביתה ? ובכן, זוהי עבירה ברורה של נהיגה בשכרות אשר עלולה לגרום לתאונה אשר תפגע בכם או באחרים. תוך כדי הנסיעה עוצר אתכם שוטר ומבקש מכם לעבוד בדיקת ינשוף ? רמת האלכוהול בדמכם גבוהה מן המותר ?

איך לטפל נכון בעבירת נהיגה בשכרות
25/11/12 | תעבורה
עבירת נהיגה בשכרות הינה אחת מעבירות התעבורה החריפות ביותר, זאת כיוון שתוצאותיה עלולות להיות הרות אסון. על כן, מערכת הענישה לגבי עבירה זו הינה קשה לא רק מתוקף העבירה עצמה אלא גם לשם ההרתעה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI