דף הבית חוק ומשפט תעבורה שירותי עורכי דין תעבורה במקרי מהירות מופרזת
שירותי עורכי דין תעבורה במקרי מהירות מופרזת
נהיגה-בשכרות 27/01/13 |  צפיות: 3796

כאשר מבצעים עבירת תנועה ופונים לבית משפט מומלץ לפנות ולשכור שירותי עורך דין. יחד עם זאת, חשוב לציין כי קיימים מאות עורכי דין בישראל ולכן חשוב לוודא כי מדובר בעורך דין המתמחה בדיני תעבורה. קיימים עורכי דין תעבורה רבים ומומלץ לבחור עורך דין על פי מספר קריטריונים על מנת שאכן יינתן לכם סיכוי להציג את כתב ההגנה בצורה הטובה ביותר. יש לציין כי חשיבות איתור עורך דין תעבורה איכותי הינה קריטית במיוחד כאשר מדובר בעבירות תעבורה חמורות. אם כן, נשאלת השאלה מהם הקריטריונים החשובים ביותר אשר על פיהם יש לבחור עורך דין תעבורה ?

קריטריונים לבחירת עורך דין תעבורה

ותק- הדבר החשוב ביותר הינו בחירת עורך דין תעבורה ותיק. עורך דין ותיק מכיר את המערכת המשפטית המשומנת היטב וגם אם לא עסק בדיני תעבורה בכל הקריירה המשפטית שלו הוא עדיין יועיל לכם יותר מאשר עורך דין צעיר.

ניסיון כעורך דין תעבורה- הדבר השני אשר חשוב לא פחות הינו ניסיונו של עורך הדין בענייני תעבורה. חשוב לא להתפתות ולבחור בעורך דין ידוע אשר מעולם לא התנסה בענייני תעבורה כיוון שטוב ככל שיהיה הוא אינו מכיר את כל התקדימים והדקדוקים בחוק התעבורתי.

ניסיון בייצוג עבירות דומות- בעת בדיקת ניסיונו של עורך הדין לתעבורה חשוב לבדוק האם הוא ייצג בעבר נהג אשר עבר עבירה דומה לזו שאתם בצעתם כגון נהיגה בשכרות, מהירות מופרזת ועוד.

נהגתם במהירות מופרזת- מה לספר לעורך הדין ?

אנשים רבים המבצעים עבירות שונות וביניהם עבירות תעבורה חוששים לספר לעורך הדין שלהם את האמת. זהו המקום לציין כי הדבר החשוב ביותר במהלך כתיבת כתב ההגנה הינו עדכון מלא של עורך הדין בפרטי העצירה של השוטר אתכם בגין מהירות מופרזת. נסו להיזכר באיזו מהירות נסעתם, האם היה לידכם או לפניכם רכב אחר שנסע במהירות וייתכן כי דבר זה הטעה את המכמונת ועוד.

ולסיום, אין ספק כי עדכון עורך הדין בפרטים האמתיים עלולה להלחיץ אתכם, אולם זוהי הדרך הטובה ביותר לבנות אמון בינכם ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר בבית משפט.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נהיגה-בשכרות


 


מאמרים נוספים מאת נהיגה-בשכרות
 
נתפסתם על שכרות? אתם צריכים עורך דין תעבורה
31/03/13 | תעבורה
ישנו סף מסוים האומד אלכוהול וניתן לעשות בדיקה במכשיר ה"ינשוף". מכשיר שעל סמך נשיפה מודד את אחוז האלכוהול באוויר שהאדם נושף למכשיר. אם נמדדה קריאה מעל 240 מיקרוגרם לליטר אוויר ניתן לאכוף את החוק ולטעון כי האדם העומד מולנו נהג בשכרות.

שלילת רשיון בעקבות עבירת מהירות מופרזת
27/01/13 | תעבורה
עצוב לומר, אך מדינת ישראל הינה אחת מן המדינות המובילות בביצוע עבירות תנועה. קיימות עשרות עבירות תנועה כאשר אחת הנפוצות בהן הינה: עבירת מהירות מופרזת.

שירותי עורכי דין תעבורה במקרי מהירות מופרזת
27/01/13 | תעבורה
כאשר מבצעים עבירת תנועה ופונים לבית משפט מומלץ לפנות ולשכור שירותי עורך דין. יחד עם זאת, חשוב לציין כי קיימים מאות עורכי דין בישראל ולכן חשוב לוודא כי מדובר בעורך דין המתמחה בדיני תעבורה.

חובת השוטר להוכיח עבירת נהיגה בשכרות
19/12/12 | תעבורה
נהיגה בשכרות הינה עבירת תנועה חמורה לכל הדעות ובמידה והיא אכן בוצעה יש להטיל את העונשים הקבועים בחוק על הנהג. יחד עם זאת חשוב לציין כי קיימים מספר נתונים שעל השוטר אשר עצר אתכם לוודא לפני שהוא מגיש דו"ח או מטיל עליכם סנקציות מסוימות.

באילו מקרים יש לשכור עורך דין תעבורה
19/12/12 | תעבורה
נתפסתם נוהגים בשכרות ? נסעתם במהירות מופרזת ? ובכן, במקרים אלו ולמעשה בכל עבירת תעבורה חמורה תקבלו זימון לבית משפט לתעבורה. בבית המשפט תצטרכו לשטוח את טענותיכם אל מול התביעה ולקבל את פסק הדין של השופט.

בחירת עורך דין נהיגה בשכרות
25/11/12 | תעבורה
הייתם באירוע ושתיתם כמויות גדולות של אלכוהול ? החלטתם לנהוג בחוסר זהירות ולנהוג ברכבכם הביתה ? ובכן, זוהי עבירה ברורה של נהיגה בשכרות אשר עלולה לגרום לתאונה אשר תפגע בכם או באחרים. תוך כדי הנסיעה עוצר אתכם שוטר ומבקש מכם לעבוד בדיקת ינשוף ? רמת האלכוהול בדמכם גבוהה מן המותר ?

איך לטפל נכון בעבירת נהיגה בשכרות
25/11/12 | תעבורה
עבירת נהיגה בשכרות הינה אחת מעבירות התעבורה החריפות ביותר, זאת כיוון שתוצאותיה עלולות להיות הרות אסון. על כן, מערכת הענישה לגבי עבירה זו הינה קשה לא רק מתוקף העבירה עצמה אלא גם לשם ההרתעה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI