דף הבית חוק ומשפט תעבורה באילו מקרים יש לשכור עורך דין תעבורה
באילו מקרים יש לשכור עורך דין תעבורה
נהיגה-בשכרות 19/12/12 |  צפיות: 3791

נתפסתם נוהגים בשכרות ? נסעתם במהירות מופרזת ? ובכן, במקרים אלו ולמעשה בכל עבירת תעבורה חמורה תקבלו זימון לבית משפט לתעבורה. בבית המשפט תצטרכו לשטוח את טענותיכם אל מול התביעה ולקבל את פסק הדין של השופט. בשנים האחרונות, עקב מקרים רבים של תאונות דרכים קטלניות וחוסר זהירות בדרכים נוקטת המערכת המשפטית במדיניות הרתעה כך שחלק מן העונש אשר ייקבע יתייחס להרתעת נהגים אחרים מנסיעה מסוכנת.
על כן, מומלץ לשכור שירותי עורך דין תעבורה אשר יסייע לכם בבחינת תקדימים אשר נקבעו בהקשר לעבירות דומות לזו שבצעתן ויסייע לכם ככל הניתן להפחית מן העונש. אז מהן עבירות התעבורה הנפוצות בהן יש לשכור שירותי עורך דין לענייני תעבורה ?

עברות תעבורה חמורות נפוצות

נהיגה במהירות מופרזת- אחת מעבירות התעבורה הנפוצות, החמורות והמסוכנות ביותר הקיימות הינה נהיגה במהירות מופרזת. נהגים רבים אינם מתייחסים לתמרורי המהירות המותרת ומאיצים כאוות נפשם. משטרת התנועה מקפידה מאד בהתקנת מצלמות ומכמונות על מנת לתפוס נהגים אלו. במידה ונתפסתם נוהגים אפילו במעט מעל המהירות המותרת רוב הסיכויים שתקבלו זימון לבית משפט. עורך דין תעבורה יסייע מאד במקרים אלו כיוון שחריגה מן המהירות המותרת ב 10 קמ"ש אין דינה כחריגה ב- 50 קמ"ש וחשוב להזכיר זאת במהלך המשפט ולא להתייחס להרתעה בלבד.

נהיגה בשכרות- עבירת תעבורה חמורה במיוחד הינה נהיגה בשכרות. יחד עם זאת, על מנת שבית משפט יאשים אותך בנהיגה בשכרות חייבת המשטרה להציג בפניו הוכחות חותכות הנוגעות לרמת האלכוהול בדמך בעת בדיקת ינשוף ועוד. לכן, מומלץ לשכור שירותי עורך דין נהיגה בשכרות הלוא הוא עורך דין לענייני תעבורה אשר יבדוק היטב את הנתונים והראיות.

לספר לעורך הדין את כל הפרטים

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר שוכרים עורך דין לענייני תעבורה הוא לספר לעורך הדין את כל פרטי המקרה. חשוב להיות כנים ולספר את האמת על מנת שלא תתפסו בעדות שקר במהלך המשפט אשר רק תחמיר את העונש אשר תקבלו.

ולסיכום, זכרו כי עבירות תעבורה חמורות הינן מסוכנות ויש להימנע מהן, אך במידה והגעתם לבית משפט בגין עבירה שכזו חשוב שתגיעו מיוצגים על ידי עורך דין תעבורה אשר יטפל במקרה בצורה הטובה ביותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נהיגה-בשכרות


 


מאמרים נוספים מאת נהיגה-בשכרות
 
נתפסתם על שכרות? אתם צריכים עורך דין תעבורה
31/03/13 | תעבורה
ישנו סף מסוים האומד אלכוהול וניתן לעשות בדיקה במכשיר ה"ינשוף". מכשיר שעל סמך נשיפה מודד את אחוז האלכוהול באוויר שהאדם נושף למכשיר. אם נמדדה קריאה מעל 240 מיקרוגרם לליטר אוויר ניתן לאכוף את החוק ולטעון כי האדם העומד מולנו נהג בשכרות.

שלילת רשיון בעקבות עבירת מהירות מופרזת
27/01/13 | תעבורה
עצוב לומר, אך מדינת ישראל הינה אחת מן המדינות המובילות בביצוע עבירות תנועה. קיימות עשרות עבירות תנועה כאשר אחת הנפוצות בהן הינה: עבירת מהירות מופרזת.

שירותי עורכי דין תעבורה במקרי מהירות מופרזת
27/01/13 | תעבורה
כאשר מבצעים עבירת תנועה ופונים לבית משפט מומלץ לפנות ולשכור שירותי עורך דין. יחד עם זאת, חשוב לציין כי קיימים מאות עורכי דין בישראל ולכן חשוב לוודא כי מדובר בעורך דין המתמחה בדיני תעבורה.

חובת השוטר להוכיח עבירת נהיגה בשכרות
19/12/12 | תעבורה
נהיגה בשכרות הינה עבירת תנועה חמורה לכל הדעות ובמידה והיא אכן בוצעה יש להטיל את העונשים הקבועים בחוק על הנהג. יחד עם זאת חשוב לציין כי קיימים מספר נתונים שעל השוטר אשר עצר אתכם לוודא לפני שהוא מגיש דו"ח או מטיל עליכם סנקציות מסוימות.

באילו מקרים יש לשכור עורך דין תעבורה
19/12/12 | תעבורה
נתפסתם נוהגים בשכרות ? נסעתם במהירות מופרזת ? ובכן, במקרים אלו ולמעשה בכל עבירת תעבורה חמורה תקבלו זימון לבית משפט לתעבורה. בבית המשפט תצטרכו לשטוח את טענותיכם אל מול התביעה ולקבל את פסק הדין של השופט.

בחירת עורך דין נהיגה בשכרות
25/11/12 | תעבורה
הייתם באירוע ושתיתם כמויות גדולות של אלכוהול ? החלטתם לנהוג בחוסר זהירות ולנהוג ברכבכם הביתה ? ובכן, זוהי עבירה ברורה של נהיגה בשכרות אשר עלולה לגרום לתאונה אשר תפגע בכם או באחרים. תוך כדי הנסיעה עוצר אתכם שוטר ומבקש מכם לעבוד בדיקת ינשוף ? רמת האלכוהול בדמכם גבוהה מן המותר ?

איך לטפל נכון בעבירת נהיגה בשכרות
25/11/12 | תעבורה
עבירת נהיגה בשכרות הינה אחת מעבירות התעבורה החריפות ביותר, זאת כיוון שתוצאותיה עלולות להיות הרות אסון. על כן, מערכת הענישה לגבי עבירה זו הינה קשה לא רק מתוקף העבירה עצמה אלא גם לשם ההרתעה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI