דף הבית רפואה ובריאות הפרעות קשב וריכוז הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון – להפוך את הדרכים העקלקלות לקלות
הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון – להפוך את הדרכים העקלקלות לקלות
אתי קסנר 19/12/12 |  צפיות: 13478

לאחר שמובן הדבר ניתן לפתח טכניקות לימודיות שונות אשר יתאימו לתלמידים המתקשים בתחומים מסוימים. עצם העובדה שתלמיד אינו מצליח בתחום מסוים אינה מעידה על חוסר האינטליגנציה שלו, הוא פשוט מפותח בתחומים אחרים. במכון הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון יוכל ילדיכם לקבל טיפול ממוקד ביותר.

הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון- מקום משלך

אם אתם חושדים כי ילדכם סובל מהפרעה כלשהי- היפראקטיביות, בעיות התנהגות, או לקויות למידה תוכלו לבדוק האם הוא סובל מהפרעת קש וריכוז. טיפול בהפרעת קשב וריכוז יכול להתבצע בעזרת כדור אשר נקרא ריטלין או באמצעות  דרכים שונות אשר ניתנות במסגרת הוראה מתקנת. טיפול ממוקד עבור הפרעות קשב וריכוז קיים בראשון לציון. שם, יוכל התלמיד לקבל  טיפול אשר יתאים לו. מהלך הטיפול כולל שלושה שלבים.

שלבי הטיפול השונים:ראשית יתבצע איזון דינמי. מדובר באיזון חיצוני אשר מתבצע באמצעות פירוקה של הבעיה לגורמים. כמו כן מקבלים התלמידים בעיות ותרגילים פשוטים . בצורה זו מתאפשר איזונם ועולה ביטחונם העצמי. השלב השני, נקרא איזון סטטי, במהלך השלב הזה לומד הילד דרכים שונות אשר עשויות לעזור לו בהפנמת החומר הנלמד. מדובר בכלים ומיומנויות אשר עשויות לסייע לו בעתיד. הדרכים השונות ללמידה מותאמות במיוחד לילד ולוקחות בחשבון את הצדדים החזקים והצדדים החלשים יותר של יכולותיו השונות. השלב השלישי כולל נקרא איזון כוחות הדרך, מדובר בלימוד ההורים המורים וכמובן הילד עצמו לעבוד יחדיו. שיתוף הפעולה בין שלושתם יועיל לשיפור התנהגותו והתמודדותו של הילד במישור הלימודי החברתי והמשפחתי.

בראייה לעתיד

תמיכת המערכת הכוללת הזו מהווה תנאי בסיסי למען קידומו של הילד. ילד אשר מגיע לכיתה ולא מתקבל בהבנה וסבלות , מגיע לביתו ואינו מקבל תמיכה , עשוי להרים ידיים ולאבד תקווה. כמו כן יש להבין כי מדובר בתהליך וככל תהליך קיימות נפילות ועליות. חשוב לקבל בהבנה את הנפילות ולחזק את הילד בעליות. הפחתת הלחץ מכל גורמי המערכת תועיל לשיפור ביטחונו העצמי.

הליכה לקבל סיוע ועזרה במסגרת הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון יאפשרו לילד קבלת טיפול מקיף ומדויק אשר תרם ועוד יתרום לרבים. מדובר בשיטה מאורגנת ויסודית, בה קיימים שלבים מסודרים אך קיים שילוב של יצירתיות וגמישות. כל אלו עשויים בהחלט לעזור לילדיכם. וכמו כן, תוכלו אתם להירגע ולהפחית מלחצכם מכיוון שתדעו כי הילד נמצא בידיים טובות. שיחרור הלחץ יאפשר לכם להיות משפחה תומכת אשר מראה אהבה ומקנה שקט נפשי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אתי קסנר

גלגל הצלה,

נוצר ע"י אתי קסטנר, מומחית לטיפול בהפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים ומבוגרים

בראשון לציון. 


מאמרים נוספים מאת אתי קסנר
 
הפרעות קשב וריכוז – ממה הילד שלכם סובל ? אתם יודעים ?
הפרעות קשב וריכוז – לטפל בשורש הבעיה בצורה הנכונה והיעילה ביותר

הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון – לשים לב למצבו של הילד ולהגיש עזרה במהירות
הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון – לשבור את מעגל ההרס וחוסר ההצלחה

הוראה מתקנת – מתי התחילו להיעזר בשיטת ההוראה המתקנת ?
הוראה מתקנת - למה חשוב לאפשר לכמה שיותר אנשים לרכוש השכלה ?

הוראה מתקנת – לממש את הפוטנציאל האישי
הוראה מתקנת – איך נוסד המכון

הוראה מתקנת - תקן אותי אם אני טועה
הוראה מתקנת - הכנה לחיים הבוגרים

זיהוי הפרעות קשב וריכוז בגיל הרך
שובבות של ילדים או הפרעות קשב וריכוז – איך מבחינים בין השניים?

לקויות למידה- אז מה?
לקויות למידה- אבחן וטפל עוד היום מכירים את זה שהילד שלכם חוזר הביתה בשעה שתיים, זורק את התיק והמעיל על הרצפה ומייד מתיישב על המחשב עד שאתם קוראים לו לאכול?

הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון- משפחה וחברים
הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון - מה יהיה עם מושיקו? מושיקו נולד למשפחה חסרת אמצעים. אחיו הגדול היה בחור מבריק מאין כמוהו, הוא היה מצוין במתמטיקה, פתר תרגילים במהירות ואף עזר לאחרים. כמו כן, היה אחיו הגדול שחקן כדורגל מעולה ומקובל מבחינה חברתית.

הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון – להפוך את הדרכים העקלקלות לקלות
הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון- ללמוד בדרך הישרה שלך קיימות אינטליגנציות שונות, ביניהן: אינטליגנציה לוגית מתמטית, אינטליגנציה לשונית, אינטליגנציה מוסיקלית, אינטליגנציה מרחבית, אינטליגנציה גופנית- תנועתית, אינטליגנציה בן- בן אישית, אינטליגנציה תוך- אישית ואינטליגנציה נטורליסטית. ייתכן כמובן כי קיימות עוד. מה עשויה מערכת החינוך להבין מכל אלו? מערכת החינוך עשויה להבין כי כל התלמידים שונים זה מזה ולכל אחד צורת החשיבה אשר אופיינית לו.

מהן הפרעות קשב וריכוז?
קיים מידע רב על תופעה הזו של קשב וריכוז המסתובב ברשת שכבר קשה לדעת האם המידע מדויק ועד כמה. הפרעות קשב וריכוז (ADHD) היא תופעה השנויה במחלוקת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI