דף הבית רפואה ובריאות הפרעות קשב וריכוז הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון – לשים לב למצבו של הילד ולהגיש עזרה במהירות
הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון – לשים לב למצבו של הילד ולהגיש עזרה במהירות
אתי קסנר 08/09/13 |  צפיות: 13179

ילדים רבים סובלים מחוסר ביטחון עצמי אשר נובע מחוסר הצלחה בלימודים. הכישלונות החוזרים, חוסר היכולת להתרכז ולבצע את המשימות והמטלות הרבות הופך לסטיגמה, לנבואה אשר מגשימה את עצמה והמערכת אינה מסוגלת להתמודד עם הילדים המתקשים. הילדים אשר סובלים מהקשיים הללו מהווים כשני שליש מתלמידי הכיתה ובמקרים רבים מכנים אותם המורים כבעייתיים ומופרעים. ככל שעובר הזמן מפסיקים התלמידים להאמין שהם מסוגלים להשתנות ולהצליח. כתוצאה מכך הם גדלים והופכים להיות מבוגרים חסרי ביטחון וחסרי השכלה (משום שפחדו מהלימודים).

בכדי למנוע את המצב ובכדי לאפשר לתלמידים הללו לגדול, ללמוד ולהתפתח, חשוב להעניק להם טיפול כאשר הם עדיין צעירים. אם תבינו מהי הבעיה של הילדים שלכם, תוכלו לפעול ולסייע להם באופן אשר יקדם אותם ויגרום להם להצליח. את הטיפול ניתן לקבל במרכז הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון.

הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון -  שיטה שמתאימה לילד שלך באופן אישי

באמצעות טיפול יעיל ואפקטיבי יהיה ניתן לסייע לילד להתגבר על הפרעות קשב וריכוז. טיפול בהפרעות קשב וריכוז יתבצע על ידי איזון דינאמי, איזון סטטי ואיזון כוחות הדרך. איזון דינאמי יתבצע באמצעות פירוק הבעיה לגורמים. כמו כן, יקבל הילד תרגילים פשוטים אשר יסייעו לו להתאזן. האיזון הסטטי יסייע לילד לרכוש מיומנויות למידה אשר יתאימו לו באופן אישי ואיזון כוחות הדרך יכלול את הדרכת ההורים והמורים. באמצעות איזון כוחות הדרך, יהיה ניתן ליצור שיתוף פעולה ולהפחית את הקשיים המגוונים ובעיות ההתנהגות השונות.

בעלת המרכז מבינה שלפעמים קשה להורים להסביר למורה מהי הבעיה של הילד ולכן היא מציעה שהיא תצור קשר עם מחנכת הכיתה ויועצת בית הספר (במידת הצורך). באמצעות ההסברים המדויקים והברורים יהיה ניתן ליצור שיתוף פעולה בין הילד, ההורים והמורים.

מיקוד, הקשבה ואיזון  – דרך נכונה אשר תסייע לילד לשפר את הישגיו במגוון תחומים

 

באמצעות שיתוף הפעולה והמיקוד יהיה ניתן לסייע לילד להתאזן ולהשתפר במגוון תחומים. אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי המרכז שלנו, המטפלים, המורים, המאבחנים, השיטות בהן אנו משתמשים, או במידה ואתם זקוקים למידע נוסף לגבי הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון, לקויות למידה, ריטלין, הוראה מתקנת, היפראקטיביות ועוד, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המרכז יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה לכם על כל השאלות בהרחבה, סבלנות ונימוס.  במידה ותפנו אלינו בהקדם, יוכל הילד שלכם לקבל עזרה בגיל צעיר. קבלת העזרה בשלבי הלימוד המוקדמים תסייע לו לגדול ולהפוך להיות בוגר אחראי, יציב, בעל יכולת למידה ובעל ביטחון עצמי גבוה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אתי קסנר

גלגל הצלה,

נוצר ע"י אתי קסטנר, מומחית לטיפול בהפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים ומבוגרים

בראשון לציון. 


מאמרים נוספים מאת אתי קסנר
 
הפרעות קשב וריכוז – ממה הילד שלכם סובל ? אתם יודעים ?
הפרעות קשב וריכוז – לטפל בשורש הבעיה בצורה הנכונה והיעילה ביותר

הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון – לשים לב למצבו של הילד ולהגיש עזרה במהירות
הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון – לשבור את מעגל ההרס וחוסר ההצלחה

הוראה מתקנת – מתי התחילו להיעזר בשיטת ההוראה המתקנת ?
הוראה מתקנת - למה חשוב לאפשר לכמה שיותר אנשים לרכוש השכלה ?

הוראה מתקנת – לממש את הפוטנציאל האישי
הוראה מתקנת – איך נוסד המכון

הוראה מתקנת - תקן אותי אם אני טועה
הוראה מתקנת - הכנה לחיים הבוגרים

זיהוי הפרעות קשב וריכוז בגיל הרך
שובבות של ילדים או הפרעות קשב וריכוז – איך מבחינים בין השניים?

לקויות למידה- אז מה?
לקויות למידה- אבחן וטפל עוד היום מכירים את זה שהילד שלכם חוזר הביתה בשעה שתיים, זורק את התיק והמעיל על הרצפה ומייד מתיישב על המחשב עד שאתם קוראים לו לאכול?

הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון- משפחה וחברים
הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון - מה יהיה עם מושיקו? מושיקו נולד למשפחה חסרת אמצעים. אחיו הגדול היה בחור מבריק מאין כמוהו, הוא היה מצוין במתמטיקה, פתר תרגילים במהירות ואף עזר לאחרים. כמו כן, היה אחיו הגדול שחקן כדורגל מעולה ומקובל מבחינה חברתית.

הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון – להפוך את הדרכים העקלקלות לקלות
הפרעות קשב וריכוז בראשון לציון- ללמוד בדרך הישרה שלך קיימות אינטליגנציות שונות, ביניהן: אינטליגנציה לוגית מתמטית, אינטליגנציה לשונית, אינטליגנציה מוסיקלית, אינטליגנציה מרחבית, אינטליגנציה גופנית- תנועתית, אינטליגנציה בן- בן אישית, אינטליגנציה תוך- אישית ואינטליגנציה נטורליסטית. ייתכן כמובן כי קיימות עוד. מה עשויה מערכת החינוך להבין מכל אלו? מערכת החינוך עשויה להבין כי כל התלמידים שונים זה מזה ולכל אחד צורת החשיבה אשר אופיינית לו.

מהן הפרעות קשב וריכוז?
קיים מידע רב על תופעה הזו של קשב וריכוז המסתובב ברשת שכבר קשה לדעת האם המידע מדויק ועד כמה. הפרעות קשב וריכוז (ADHD) היא תופעה השנויה במחלוקת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI