דף הבית חוק ומשפט תעבורה עורך דין תאונות דרכים
עורך דין תאונות דרכים
לירית אשכנזי 23/06/13 |  צפיות: 10619

בארץ, תאונות הדרכים הפכו לצערינו לדבר די שכיח. המשטרה מבצעת פעולות רבות שמטרתן לאכוף נהגים שנוהגים שלא כחוק, במהירות מופרזת, וכמובן עוסקת במאמצים רבים לתפוס נהגים שנמצאים בתקופה של נהיגה בפסילה או נהיגה בשכרות. רבים הם הנהגים שלא מקפידים על החוק ולכן תאונות הדרכים ממשיכות להתרבות. בתי המשפט החמירו ענישה בנהגים שעוברים על החוק בכביש וכן אין לשופטים סבלנות לטעויות נהגים וכמובן תוצאות מעשיהם.

עורך דין תאונות דרכים יכול להפחית או לסייע בהקלה על עונשו של נהג שעבר על החוק. ולמרות זאת, יש לשים לב כי גם עורך דין מעולה, לא יוכל למנוע ענישה מחמירה עם נהג שעבר על החוק היות וזהו נושא שהועלה לראש סדר העדיפויות של גורמים רבים במדינתנו. בנוסף, מדובר בחיי אדם שנגזלים ועל כן, אין מקום להקל ראש בנושא.

מהירות מופרזת היא אחת מעבירות התנועה שהתגלו מסוכנות ולכן נהגים רבים מקבלים על כך פסילה. נוסף, על כך ישנם נהגים הנתפסים על נהיגה בפסילה ואז עונשם יהיה חמור יותר היות ושופטים רואים בכך זלזול בחוק.

עבירה נוספת שיש בידי שופטים אפס סבלנות עבורה היא עבור מי כל מי שנתפס על נהיגה בשכרות. נהיגה כזו יש בה חוסר אחריות, כי אדם שתה בצורה מודעת למרות שיודע שאסור לו לעלות להגה – הוא בוחר שכן לעשות זאת ומסכן את עצמו, הנוסעים שעימו ונהגים אחרים.

למרות ההחמרה בענישה, בתי משפט ושופטים באופן ספיציפי, מתייחסים לנאשם באופן אינדיבידואלי – על חומרת המעשה שביצע וכן האם קיימות עבירות קודמות. ולמרות זאת – במידה והעבירה שכיחה – הענישה תהיה מחמירה למטרת הרתעה – למען יראו וייראו.

אחד מהנושאים בהם אין סבלנות בקרב שופטים הם בתחום של הפקרות בחיי אדם, אי התחשבות בחיי אדם, תאונות פגע וברח ועוד.

לכל מידע נוסף בנושא הנ"ל במקרה של תאונות, מומלץ להתייעץ בעורך דין תאונות דרכים כדי לבחון את האפשרויות העומדות בפניכם. סעו בזהירות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לירית אשכנזי


 


מאמרים נוספים מאת לירית אשכנזי
 
כלורלה
אצת כלורלה היא אצה ירוקה שמקורה באגמים ומים מתוקים. הרכיבים הפעילים בתוך אצת הכלורה משמשים בעיקר ליצירת צמחי מרפא ותוספי תזונה.

רואי חשבון - כל הדברים החשובים
רוב האנשים מודעים לעובדה כי רואי חשבון מספקים שירותים פיננסיים, אך הם אינם מודעים לעובדה כי לרוב רואי החשבון יש תחומי שירות ספציפיים.

ספירולינה
הספירולינה הנחשבת לאחד הצמחים העתיקים ביותר בעולם, היא למעשה אצה ירוקה וזעירת מימדים. אצת ספירולינה מתאפיינת בכך שהיא מכילה כמות אדירה של חומרים מזינים אותם לא תוכלו למצוא באף צמח אחר הגדל על פני האדמה.

קידום אתרים בגוגל – מי צריך את זה?
שיטות הפרסום של היום שונות במהותן משיטות הפרסום של פעם. אם בעבר היינו רגילים לפרסם בעיתונות הכתובה, בטלויזיה או בפלאיירים המחולקים בתיבות הדואר הרי שכיום אנו עדים לכך שרובו המכריע של הפרסום מתנהל באינטרנט. קידום אתרים בגוגל בין אם הוא קידום אורגני ובין אם הוא קידום ממומן הינו הפרסום היעיל ביותר בעולם וזה שיפנה לקהל היעד הגדול ביותר ומה שחשוב יותר – הרלוונטי ביותר. קידום אתרים בגוגל הינו קידום מוכוון קהל יעד אשר אמור להפיק את מירב התועלת.

אבקת חלבון
אבקת חלבון הוא תוסף תזונה המכיל חלבון שמשווק לרוב לספורטאים. מקור החלבון בתוך האבקה יכול להיות מהצומח או מהחי ואליו בדרך כלל מוסיפים גם חומרי טעם וריח ולפעמים אף מינראלים וויטמינים המסייעים בספיגתו.

עשב חיטה
עשב חיטה הוא היום אחד הלהיטים של הרפואה האלטרנטיבית, אך הוא היה בשימוש כבר לפני 30 שנה. מדובר על צמח שנוצר מהנבטה של זרעי חיטה שמגיעה לגובה של כ-15 ס"מ, אז עוצרים באופן יזום את צמיחתו על מנת לשמור על הרכיבים התזונתיים הרבים שלו.

איפור קבוע
28/08/13 | נשים - אחר
ככל שעובר הזמן והשנים חולפות אנו והסובבים אותנו מתמקדים יותר ויותר במראה החיצוני ופחות באופי.

עורך דין נדל"ן
עורך דין הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר שקיימים בארץ ובכל שנה יותר ויותר עורכי דין מוסמכים על הלשכה.

ויאגרה
ויאגרה הינה תרופה אשר פותחה על ידי חברת פייזר ויעודה המקורי היה תרופה לטיפול בתעוקת חזה.

טיפים ליבוא מסין
אינטראקציה עם כל תרבות שונה יכולה להיות דבר מורכב. בטח ובטח כאשר מדובר בביצוע משא ומתן בעסקים עם מדינות אחרות בעלות תרבויות שונות, התייחסות אחרת מאיתנו, הישראלים לכל נושא: התנהגות שונה, נימוס, מאכלים, דייקנות ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI